دی سایت
طراحی سایتطراحی سایتطراحی سایتطراحی سایت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پیشرفته

تعداد املاک
سایت فروشگاه اینترنتی در سه سطح پایه ، متوسط و حرفه ای طراحی می شود.

تعریف دسته محصولات

محصولات را می توان دسته بندی کرد و هر دسته خود به چند دسته دیگر و … مثلا دسته محصولات چوبی خود شامل سه دسته میز ، صندلی ها و مبلمان باشد و این دسته ها نیز به نوبه خود می نوانند به دسته های کوچکتر تقسیم شوند و برای هردسته می توان کلمات کلیدی و متای توضیحات جداگانه قرار داد که از نظر سئو بسیار پراهمیت است .


تعداد املاک

محصولات فروشگاه اینترنتی

تعداد محصولات قابل ثبت محدودیتی ندارد و جهت سئوی مناسب برای هر محصول میتوان کلمات کلیدی و سئوی توضیحات تعریف کرد .
برای هر محصول می توان چندین تصویر قرار داد که این تصاویر در سایت قابلیت زوم دارند . هر محصول قابلیت توضیح کوتاه و توضیح مفصل دارد و در ذیل هر محصول بازدیدکنندگان می توانند نظر دهند که با تایید مدیر سایت ، نظر نمایش داده می شود .
واحد فروش (وزن یا عدد) قابل تعریف است و میتوان در صورت تمایل مالیات و حتی مالیات بر ارزش افزوده اعمال کرد و هشدار تمام شدن موجودی نیز می تواند ارسال شود .
هر کالا می تواند انواع داشته باشد مثلا زمانی که مشتری روی خرید یک صندلی کلیک میکند بتواند رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند و مثلا اگر رنگ سفید 10000 تومان گرانتر است اعمال شود .
در ذیل هر کالا می توان محصولات مشابه را پیشنهاد داد.
محصولات را می توان فروش ویژه کرد و محصولات ویژه را به صورت اسلایدی نمایش داد همچنین پرفروشترینها و جدیدترین محصولات را میتوان نمایش داد .


تعداد املاکحمل و نقل

پرداخت و ارسال در فروشگاه اینترنتی

می توان سیستم پرداخت در محل و نیز سیستم اتصال به درگاه بانکی تعریف نمود تا اول بها پرداخت شود بعد شما کالا را ارسال کنید . ارسال نیز می تواند رایگان یا با هزینه باشد و هزینه برای شرایط مختلف می تواند متغیر باشد .


تعداد املاک

جستجو

فروشگاه دارای فیلد جستجوی بسیار قوی می باشد .


تعداد املاک

سیستم پیامک فروشگاه اینترنتی

در تمامی یا برخی از مراحل می توان برای فروشنده و خریدار پیامک ارسال کرد مثلا به محض اینکه خریدی اتفاق افتاد به فروشنده و خریدار پیامک ارسال شود .


سرعت لود سئو

سرعت لود و سئو فروشگاه اینترنتی

به جرات می توان گفت فروشگاه از لحاظ سرعت لود و بحث سئو از بهترینهای موجود است .


تعداد املاک

پروفایل مشتریان در فروشگاه اینترنتی

مشتریان می توانند با ورود به حساب کاربری خود تاریخچه سفارشات و محصولات مورد علاقه خود را ببیند .


تعداد املاکنظرسنجی

اسلایدر ، نظر سنجی ، مقایسه محصولات و مقالات

سایت می تواند دارای اسلایدر افقی و عمودی و باکسی برای نظر سنجی باشد تا یک موضوع را برای رای گیری میان بازدید کنندگان سایت خود قرار دهید . محصولات را می توان با هم مقایسه کرد و مقالاتی را می توان منتشر نمود .


تعداد املاک

هدیه

لازم به ذکر است که یک دامنه ir و 200 مگابایت ( سطوح متوسط و حرفه ای 500 مگابایت) فضای میزبانی برای یک سال بصورت رایگان هدیه خواهید گرفت که قیمت تقریبی آن معادل 80000 تومان است یعنی هیچ هزینه ای جز هزینه قید شده پرداخت نخواهید کرد بدیهی است برای سالهای بعد هزینه دامنه و فضای میزبانی در صورت تمایل مشتری دریافت می شود اما سایت برای همیشه است و در سالهای بعد هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد .
استفاده از سایت بسیار ساده است و در صورت نیاز مشاوره داده خواهد شد .
سایت در تمامی سطوح یکسال گارانتی دارد .


در پایین توضیحات و قیمت جهت وضوح بصورت جدولی اظهار شده است .

پلن فروشگاه اینترنتی

2 نمونه کار دی ایران از سایت فروشگاه اینتدنتی را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید در صورت تمایل می توانید با کلیک روی دکمه سفارش دهید سایت خود را ظرف مدت 15 تا 20 روز تحویل بگیرید ضمنا در فرم سفارش می توانید راجع به ظاهر و استایل مورد علاقه خود توضیح دهید یا چیزهایی را که مد نظرتان است و در نمونه نیست بیان نمایید تا در صورت امکان ایجاد شود .

مشاهده نمونه 1 مشاهده نمونه 2 سوال دارید سفارش دهید