دی سایت
طراحی سایتطراحی سایتطراحی سایتطراحی سایت

طراحی سایت بنگاه املاک پیشرفته

سایت بنگاه املاک در سه سطح پایه ، متوسط و حرفه ای طراحی می گردد که امکانات این سه سطح در زیر آمده است
تعداد املاک

تعداد و نوع ثبت املاک

در سایت بنگاه املاک که توسط این شرکت طراحی می شود در تمام سطوح هیچ محدودیتی برای تعداد ثبت ملک وجود ندارد و هر نوع ملکی از قبیل آپارتمان ، مغازه ، زمین ، فیش ، ویلا و … قابل ثبت است و اگر نوع ملک دیگری را نیز لازم داشته باشید قابل افزودن است .


مدیر املاک

ثبت ملک توسط چه کسی صورت میگیرد

در سطح پایه ثبت ملک توسط مشاور املاک صورت می گیرد یعنی لازم است مشتری به مغازه املاک بیاید مشخصات ملک خود را بگوید تا توسط مشاور املاک ثبت گردد .
در سطح متوسط بازدیدکنندگان سایت می توانند ملک خود را برای فروش یا اجاره دادن از طریق یک فرم ثبت کنند و هر چندتا تصویر که می خواهند ضمیمه کنند که این اطلاعات به ایمیل مشاور املاک می رود و مشاور املاک در صورت تمایل می تواند آن را در سایت به صورت دستی ثبت کند .
اما در سطح حرفه ای بازدید کنندگان سایت خود ملکشان را برای فروش یا اجاره از هرجای ایران ثبت میکنند و جهت نمایش در سایت کافیست مشاور املاک روی دکمه تایید کلیک کند بعلاوه بازدیدکنندگان می توانند درخواست خود را برای خرید یا اجاره کردن ملک ثبت نمایند که از طریق ایمیل به مشاور املاک اطلاع داده می شود تا اگر ملکی متناسب با شرایط مشتری دارد پیشنهاد دهد .


آپشن املاک

چه آپشنهایی از ملک ثبت می شود

در تمامی سطوح همه جزئیات ملک مانند آدرس ، زیربنا ،متراژ، تعداد خواب ، سالن ، آشپزخانه حمام و متراژ آنها ، امکانات ، پارکینگ ، آسانسور ، قیمت ، کرایه و پیش قابل اظهار است و حتی می توان توضیح گذاشت مثل اینکه ” فقط به دو نفر اجاره داده میشود”
برای هر ملک می توان چند عکس و چند فیلم قرار داد و تصاویر هر ملک به صورت یک اسلایدر زیبا در بالای صفحه مخصوص آن ملک نمایش داده می شود
می توان ملک را روی نقشه گوگل نمایش داد
در سطوح متوسط و حرفه ای می توان یک ملک را بصورت ویژه یا پیشنهاد داغ یا … ارائه کرد


جستجو املاک

جستجوی بسیار پیشرفته در سایت

این خاصیت یک شاهکار صرفه جویی در زمان است که برای بازدیدکنندگان و حتی خود مشاور املاک بسیار مهم است
فرض کنید یک مشتری به بنگاه شما مراجعه کرده با پرسیدن چند سوال ساده می توان تمام گزینه های مناسب را در چند ثانیه یافت و دیگر لازم نیست آن دفتر سنتی را ورق بزنید مثلا این سوال که ” چقدر پیش و چقدر کرایه می توانید بدهید؟ “
یا اینکه ” در چه خیابانی می خواهید باشد؟ “
و یا حتی سوالات ترکیبی مثلا ” در چه خیابانی باشد و چقدر می خواهید هزینه کنید؟ “
خلاصه جستجو بسته به انتخاب سطح ، براساس نوع ملک ، نوع واگذاری ، حدود قیمت ، حدود پیش ، حدود کرایه ، زیربنا ، آدرس ، امکانات و … قابل انجام است و این خاصیت قابل ارتقا می باشد .


مقالات املاک

مقالات و تبلیغات

برای سایت در تمامی سطوح امکان درج مقالات و اخبار در صورت درخواست وجود دارد .
درصورت در خواست می توان جای تبلیغات در سایت گذاشت .


تنظیمات املاک

ویژگیهای سایت املاک

سایت املاک در تمامی سطوح دارای هسته قدرتمندی است که در مقابل هک ایمن خواهید بود سرعت لود بالایی دارد و و دارای سئوی عالی است .
یک دامنه ir و 200 مگابایت ( سطوح متوسط و حرفه ای 500 مگابایت) فضای میزبانی برای یک سال بصورت رایگان هدیه خواهید گرفت که قیمت تقریبی آن معادل 80000 تومان است یعنی هیچ هزینه ای جز هزینه قید شده پرداخت نخواهید کرد بدیهی است برای سالهای بعد هزینه دامنه و فضای میزبانی در صورت تمایل مشتری دریافت می شود اما سایت برای همیشه است و در سالهای بعد هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد .
استفاده از سایت بسیار ساده است و در صورت نیاز مشاوره داده خواهد شد .
سایت در تمامی سطوح یکسال گارانتی دارد .
در پایین توضیحات جهت وضوح بصورت جدولی اظهار شده است .


پلن املاک

نمونه سطح متوسط سایت را در لینک زیر مشاهده کنید در صورت تمایل می توانید با کلیک روی دکمه سفارش دهید سایت خود را ظرف مدت 15 تا 20 روز تحویل بگیرید ضمنا در فرم سفارش می توانید راجع به ظاهر و استایل مورد علاقه خود توضیح دهید یا چیزهایی را که مد نظرتان است و در نمونه نیست بیان نمایید تا در صورت امکان ایجاد شود .

مشاهده نمونه سطح متوسط سوال دارید سفارش دهید